średnia ocen: 4.9
aktualnie: OTWARTE do 20:00

Czuprynki to wyjątkowe miejsce na mapie trójmiejskich salonów fryzjerskich. Jest to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych Klientach, którzy lubią być traktowani na równi z dorosłymi. Dla nas to właśnie mali Klienci są najważniejszy i dla nich dostosowane są nasze usługi oraz wystrój salonu fryzjerskiego. W naszym salonie strzyżemy dzieci, a także wykonujemy inne fryzury, które uwielbiają nasi mali Klienci – karbujemy włosy, pleciemy warkocze i robimy kolorowe pasemka. Małym damom, które odwiedzają nasz salon możemy także pomalować paznokcie oraz nałożyć maseczkę.

W naszym salonie można skorzystać z takich usług jak:
- strzyżenie dzieci;
- strzyżenie dla rodziców;
- upięcia okolicznościowe;
- czesanie;
- mini mani.

W naszym salonie oferujemy także pakiety usług, które pozwalają na połączenie kilku usług i zaoszczędzenie na wydatkach.
Dla naszych małych Klientów organizujemy również urodziny – dostępnych jest kilka pakietów, które pozwalają na dostosowanie naszej oferty do oczekiwań dzieci i ich opiekunów. Urodziny organizowane są zarówno dla dziewczynek i dla chłopców – możemy zorganizować urodziny w stylu fryzjerskim, spa lub małego chemika, a także urodziny z robotami.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i umówić swoje dziecko do fryzjera, bądź zorganizować swojemu dziecku niezapomniane urodziny to umów się na wizytę już teraz. Możesz zarezerwować termin poprzez system online. Zapraszamy do naszego salonu w Gdyni przy ul. Gryfa Pomorskiego.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Czuprynki Gdynia

Gryfa Pomorskiego 54
81-572 Gdynia

GODZINY OTWARCIA

Pn ZAMKNIĘTE
Wt
10:00 - 20:00
Śr
10:00 - 20:00
Czw
10:00 - 20:00
Pt
10:00 - 20:00
Sb
09:00 - 18:00
Nd
10:00 - 18:00